Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen, mennyi úszópelust vegyek?

Milyen, mennyi úszópelust vegyek?

Figyelt kérdés
8 hónapos 9 kilós a kislányom, az lenne a kérdésem, hogy melyik a jó minőségű úszópelus (Pampers-t használunk, de abból nincs úszós)? És, hogy egy standolós napra kb. hány darab kell ebből, mennyi időnként vegyem le róla? Ha ez a pelus rajta van arra adjak ,még kis bugyit? Röviden ennyi, előre is köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 19. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:

ha vízbe mentünk csak akkor adtam rá.elvileg ha vizes,ezt meg lehet száritani,mert nincsenek benne nedvszivo gyöngyök.tehát a pisit átereszti,igy nem tudod a parton használni.


Én a moshatót vettem,van olyan is ami pelus formáju,de olyan is van amit babauszásokon kérnek,mint egy kisnadrág,amiböl a kaki nem tud kijönni.

2011. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én olyat szeretnék, amiből "a kaki nem jön ki"! Mi a neve? Gáz lenne, ha ott úszkálna a medencébe.
2011. jún. 19. 18:43
 3/8 anonim ***** válasza:
szia, nekunk volt drága is meg olcso is, szerintem abszolut nincs koztuk semmi kulombség csak az, hogy egyik sárga a másik kék volt. Mi amikor jártunk uszotanfolyamra senki nem adott az uszopelusra még bugyit
2011. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk babaúszásra ilyesmi kell:

[link]


A gumis rész meghúzható, így a cucc benn marad :)

2011. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A babyshop úszóbugyinak megírnád a méretét nekem?! A 86-92-es méretűnek a derékbőségére lennék kíváncsi, de ha egy mérettel kisebbet használtok, annak a mérete is jól jönne. Nem tudom, hogy 17 hónaposomnak mekkorát rendeljek. Előre is nagyon köszönöm!
2011. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amit linkelt az egyik válaszoló,olyanra gondoltam.de ezt se uszopelusra kell feladni!!!
2011. jún. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nem tudom megmondani, mert nekünk nem kimondottan babyshop-os van. Annak a méretezése ami nekünk van az s,m,l,xl. A 6,5 hós fiam, aki közel kilenc kiló m-eset kapott. Viszont ez még kissé nagy, de ugye meg lehet húzni a gumit és akkor nem csúszik le, el. Jah és igen ezt sem pelusra kell ráadni, hanem pucér hátsóra :)

2011. jún. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért megmérjem?
2011. jún. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!