Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Apukák! Hogyan változtak meg...

Apukák! Hogyan változtak meg a párotokkal való érzelmeitek a baba érkezése után?

Figyelt kérdés
Őszintén, már csak egy anya vagy még ő a Nő? Féléves a babánk, de úgy érzem másként tekint rám. Nekem alapjáraton nagy a libidóm (szerencsére), de mindig én kezdeményezek a terhességem félideje óta. Ápolt vagyok, átlagos súllyal, bár még szoptatok. Változik ez még? Vigyem terápiára? Nagyon szeretem, de nagyon hiányzik a régi házaséletünk. Ja és egyértelmű, hogy próbáltam beszélgetni vele erről, de csak azt mondta, hogy a terhesség alatt féltette a gyereket, mostanában meg fáradt. Tény, hogy vannak anyagi gondjaink, de nem egetverőek. Ő nem érzi problémának, azt mondja szeret.
2009. márc. 23. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

szia! lehet azért mert a babát nézi hogy fáradt lehetsz bár nálunk most született baba 10naposak vagyunk és terhességem alati s próbálkozott mostis próbálkozna csak ugye 6 hét!

Párod benvolt a szülésnél?

ha vann nagyszűlővagy valaki akireegy hétvégére rátudjátok bízni a babát bárha szopizik nem tudom hoy lehetmegoldani akkro próbáljatok csak ti ketten lenni páoddal koncentráljatok egymásra semmi mássla ne foglalkozzatok

sok sikert kivánok nektek

2009. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is detto volt a helyzet. Most lesz 1 éves a babónk.

Kb. akkor volt a fordulópont amikor abbamaradt a szopi, illetve sokat fogytam /én 20kg szedtem fel/, bár még van rajtam 5kg plusz, valamint sokat lökött a dolgon, hogy nővérke jelmezbe bújtam ;)

2009. márc. 24. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ugyanez volt, és aztán kiderült, hogy van valakije, borzalom volt. Remélem, nálatok nem ez a helyzet :((((((
2009. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!