Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi köménymagot kell a...

Mennyi köménymagot kell a filterbe tennem, mennyi vízhez hasfájós baba teájához?

Figyelt kérdés
A kisfiam november 13-án lesz két hónapos, és köménymagos teát szeretnék neki csinálni mert nagyon hasfájós, de nem tudom az arányokat. Előre is köszönöm a válaszokat!

2011. nov. 4. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a köménymag csak rontott a helyzeten.

Felforralsz 1 dl vizet és teszel bele 3-4 szem köménymagot.5 percig állni hagyod benne és leszűröd.Nagyon világosnak kell lenni!Csak óvatosan,mert ettől jobban görcsölhet :(

2011. nov. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én eddig a Babamosoly édeskömény teát adtam neki és az nagyon jól bevált, de most elfogyott és csak köménymag van itthon. Gondoltam, hogy hétfőig azt készítem el neki. Mindenki azt mondta, hogy az nagyon jó.
2011. nov. 4. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk is csak rosszabb lett tőle.

Nekem azt mondták, hogy kb. 1 deci vízhez 6-7 szem köménymag kell és csak 2-3 percig áztassam.

2011. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a gyerekorvos nagyon ellenzi a kömény teát azt

mondta ,hogy csak rosszabb lesz a helyzet tőle !

Inkább tornáztasd naponta többször ,gyümi teát és nagyon gyenge fekete teát ajánlott .

2011. nov. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. nov. 6. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!