Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogyha nem...

Mit csináljak hogyha nem szeret babakocsiban lenni? Csak ha alszik? Felültetem még akkor se. Valami jó játék ötlet?

Figyelt kérdés
2009. márc. 23. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az én 10 hós fiam újságot olvas séta közben.
2009. márc. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én babám eleinte jókat aludt, most viszont 1 örás séta után elege lesz...Megállunk kicsit szopizni, pelust cserélni, megölelgetem, megpuszilgatom, "lazítunk" egyet séta közben. Ilyenkor megnyugszik általában...Persze az is előfordult, hogy hazáig kellett cipelnek, meg még a megpakolt babakocsit tolnom vagy 4 km-em, többnyire dombnak föl:(
2009. márc. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnál sem jött be semmi játék,egyszerűen utálta a babakocsit attól kezdve,hogy bele kellett kötni.Vettünk neki egy kis bébibiciklit ami együtt nől a gyerekkel és azóta lehet nagyokat sétálni ebben elvan.
2009. márc. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
milyen bébibiciklit vetettek?es hány hótól?
2009. márc. 24. 08:07
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia,hasonló a szitu.Az első 2 hónapban még nagyokat alukált benne,most hogy lassan 5 hónapos,és mióta hason alszik,egyszerűen nem marad meg benne.Én kenguruban viszem-már ha az idő engedi.Ma akarom kipróbálni,hogy kitámasztom enyhén ülő pózba(mint a pihenőszékben lenne)-hátha eljutunk a postáig.Mert szerintem neki az a baja,hogy nem lát ki.Na meg pakolok be egy csomó játékot :-)

Mennyi idős?Mert ha már tud ülni,vihetnéd "sport"kocsival-hátha abban jobban ellene.Egy párszor nekem is bejött,hogy séta közben kivettem,megnyugtattam-hasra fektettem és elaludt

2009. márc. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet kapni többfunkcios bébibiciklit,átlehet alakitani hintának,késöbb lelehet venni a lábtartót,és a tolókart akkor tud már egyedül is menni vele a gyerek.Bababoltban nagyon drága mi piacon vettük 8500ft-ért.Az én kisfiam 8hós korától használjuk.Ha teljesen stabilan tud ülni már jó,van rajta karfa is,zenél is nagyon jó.Teszveszen láttam már hasonlót
2009. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Melyik piacon vetted segítesz?hány hótól használod?
2009. márc. 25. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!