Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetk jó ez a babkocsi?

Szerintetk jó ez a babkocsi?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jún. 20. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, jónak tűnik, a nagy kerekeivel bármilyen terepen elmegy, bár személyes tapasztalatom nincs.

Egy újszülött számára meg kell hozzá venni a mózest is: [link] mert az ülőrészbe nem lehet berakni egy olyan pici babát.

(Azért gondolom, hogy újszülöttnek kellene, mert a terhesség témakörben kérdezted, bocs, ha nem így van!)

2011. jún. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jún. 20. 10:39
 3/6 anonim ***** válasza:
igen!!
2011. jún. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én láttam élőben is, szerintem jó!
2011. jún. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most akciós áron megéri, de az eredeti árát már kevésbé. Én is megnéztem, mert valami hasonlót keresek. Ami pozitív: a felfújható kerekek, az hogy háromkerekű, tehát könnyen fordul, irányítható, jó az is, hogy az első kerék a tolókarról bolygósítható. Ami negatívuma: elég műszálas az üléshuzat, a kupola néha érdekesen jár, illetve ha le akarod majdnem vízszintesre fektetni, akkor a kupolától kicsit nehézkes (hátul felhúzni, majd újra vissza), továbbá a lábtartója egy picit nagyobb gyereknek már kényelmetlen. Ja, és az én kisfiam (9,5 kiló és 75 centi) már hét hónaposan elég neccesen fért bele. Úgyhogy letettem róla.
2011. jún. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, még valami: a karfa alatti hely is elég kicsi, azt kényelmesen csak egy vékonykább babánál tudod használni.
2011. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!