Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ÚSZÓMELLÉNY párti kisbabások!...

ÚSZÓMELLÉNY párti kisbabások! Hol vettetek 15 kiló alatti gyerekre (felfújható) úszómellényt, amit a lába közt is át lehet kötni, vagy "bugyis"? Képet, linket küldenétek?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 11:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a Nagy Lajos Király úti Háda turiban vettem.
2011. jún. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt meg tudod mondani, hogy milyen márkájút vettél, és a turiban mennyi volt?
2011. jún. 20. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Én a hétvégén vettem bugyis úszógumit az Auchanban 1300 ft-ért! Körbe dupla légrekeszekkel, szóval tuti hogy az nem borul fel nem tud kiesni belőle a baba. 15 kg-ig használható


[link]


Ilyen csak négyzet alakú

2011. jún. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mi itt vettük:


[link]



Némo mintás, az egyik kék,a másik narancs. A lába között átköthető, műanyag csatos.


ilyen, csak a színe más:


[link]


remélem segítettem

2011. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én kifejezetten mellényt keresek, mivel szerintem abba a nagy sárga gumiban baromi messze van a víztől.

Füke Yacht jó ötlet, majd ha megyünk le Balcsira be is megyünk Almádiban hozzájuk:)

2011. jún. 20. 17:12
 6/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, egészen pontosan ezt a mellényt turiztam:


[link]


Nem tudom, pontosan mennyi volt, mert kilóslag kellett fizetni. A lányomnak vettem egy halom nyári ruhát és ezt a mellényt. Fizettem összesen 6000 Ft-t. Nem látszik rajta, hogy használt lenne.

2011. jún. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Látom hogy már nem mai a kérdés, de még hátha segít másnak a válaszom (ha már egy órám ráment a keresgélésre). A minimanó bababoltban lehet kapni my pool pal néven lebegő dresszt, aminek a legkisebb mérete a 9-13 kg-s gyerekekre jó.
2012. aug. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!