Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki Protopicot...

Használ valaki Protopicot ekcémás gyermekére? 21 hósomnak ezt írta fel a bőrgyógyász, kiváncsi lennék a tapasztalatokra.

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 14:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a kezem volt iszonyú ekcémás. Semmi nem segített. Rendeltem a netről Manna szappant és nekem bevált. Azóta nem is jött vissza az ekcémám.

Itt a link:

szappan: [link]

shea vaj: [link]

Mind a kettőt lehet használni babáknak is.

2011. jún. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem használom a Protopicot, viszont a linket köszönöm. A fiam is ekcémás és az elocomos krémen kívül nem segít rajta semmi, hiába mondták, hogy nyáron jobb lesz, ugyanúgy vakarózik.
2011. jún. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igazából nem tudom melyik (szappan vagy a shea vaj) mulasztotta el teljesen az ekcémámat. De a szappannal mindig kezet mostam és este lefekvés előtt pedig bekentem shea vajjal. Kb 1 ét alatt jött rendbe a kezem. Már mosogatáshoz sem kell gumikesztyű :)
2011. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenki ekcémás, beleértve a 2 gyereket is.

De csak a férjemnek írta fel a doki a Protopicot. Ő megelőzésre írta, heti egyszer kellett kennie. Amikor meg rendesen előjött az ekcéma, akkor pedig mással kellett kennie. (Advantan)

2011. jún. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég fura, hogy ezt írta fel, mert a betegtájékoztatójában ez a mondtad is szerepel:

"A Protopic kenőcs alkalmazása nem engedélyezett 2 évnél fiatalabb gyermekek esetén. Ezért nem alkalmazható ebben a korcsoportban. Kérjük, keresse fel orvosát.

- A Protopic hosszú távú alkalmazásának biztonságossága ismeretlen."

2011. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát épp ez az, kiváltottam sokezerét, és elolvastam a betegtájékoztatót, és megrémültem. Még nem kentem vele, asszem nem is fogom...
2011. jún. 23. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!