Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik sportbabakocsi nagy...

Létezik sportbabakocsi nagy kerékkel? Min.20cm átmérőjű pl. Nem többfunkciós, hanem kifejezetten sportbabakocsi.

Figyelt kérdés
Esetleg dönthető is lenne...
2011. jún. 20. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
3 kerekűből több féle is van. A kerekek 12 colosak, akkorák, mint a legkisebb biciklié. Szinte mindegyiknek dönthető a támlája. Nekem GRACO van, bármilyen terepen elmegy. A Vaterán elég jó árban lehet kapni. Sport crossként, vagy joggerként keress rá.
2011. jún. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.


Top Rider SH648. Első kerekek 15 cm körüliek és bolyó-fix, hátsó kerekek 20 cm körüliek. Központi fék, állítható háttámla és lábtámasz. Lábzsák is van hozzá, 5 pontos biztonsági öv.


Ha gondolod és pontosan kell, akkor ha felébredt a csajom lemérem neked a kereket.


Súly 9 kg, de van hordozója így összecsukva simán lehet vinni. Erős, strapabíró kocsi. Csak nagybevásárolni ne ezzel akarj, mert gyenge a hálója alul :)


[link]

2011. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi nagyon megnézegetem őket!! Esetleg még valaki?
2011. jún. 20. 18:28
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]



Nekünk ilyen van. Nem tudom mekkorák a kerekei pontosan, de nagyon jó vele közlekedni és a többi feltételnek megfelel.

2011. jún. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!