Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportbabakocsi? Melyiket...

Sportbabakocsi? Melyiket válasszam? Tapasztalat? Giraffe club jogger, baby star, baby d. walker, Bertoni foxy,

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



ami a lényeg: lányom egy éves és télire kellene, tehát legyen lábzsák. Legyen babatálca mert olykor szeret csemegézni a tálcáról.


tehát legyen:

-kémlelőnyílása,

-dönthető legyen

-baba és mamatálca

-lábzsák

-nem árt ha esővédőt is adnak vagy lehet hozzá venni


esetleg a fenti kritériumokkal tudtok valamit ajánlani?


2011. júl. 23. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem Bertony foxy volt...rémálom az a kocsi, laig lehet tolni, csuszik a kereke, és jobbra húz. Valamint a lányom állandóan beverte a fejét a szélébe. Ne vedd meg!! Én amugy 11900-ért vettem. hálát adtam a jóIstennek, h el tudtam adni 12-ért.


Most Giraffe van,amit belinkeltél. Nagyon jó kiskocsi, csak jót tudok róla mondani. Szerintem vedd meg. Esővédőt nem adnak hozzá , de univerzális jó hozzá , amit én 1600-ért vettem.


Remélem tudtam segíteni:)

2011. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nagyon szépen kösziiiiiii :) a foxyról én is olvastam sok rosszat hogy tényleg gond van a kerekeivel, és belerugnak sokan a toláskor.


bevallom az én szívem is a giraffe club felé húz. melyik színt vetted meg? a lilás (rózsaszínest) néztem ki. azt olvastam a háttámla pánttal állítható. van ilyen hauck nyári kocsink, azzal nincsen gond ezzel. ez is van olyan jó? tudnál írni erről tapasztalatot? mióta használod? köszi

2011. júl. 23. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy hónapja használom. Rózsaszinü van Nekwem hisz az a csajos:D

1 évesnek tökéletes, igen csatos pánttal állítható, fekvő és ülő poz-ba. Én 8 hósonnak ez a kéz pozicio a jó vagyis vagy alszik fekve,vagy szórakozik ülve:) Sietek bocsika a helyesirási hibákért.


Nem tom mit írhatnék róla..van rajta cippzáros rész tartóka, mama tálca nagyon jó pénztárcának zsepinek telonak stb. Vedd meg sztem megéri. Bár én használtanvettem 10-ért alig használták szinte ujonnal kaptam szerencsém volt.

Én teszveszen láttam 12-ért.

2011. júl. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi szépen, efelé húz a szívem. várom hogy meg vegyék a mi nagyobb kocsinkat és szerintem ez marad :) hacsak másokról nem írnak még ilyen jót.

a lábzsákja jó lesz egy 1,5 éves babának? mert olyan picinek tűnik.

2011. júl. 23. 16:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos azt nem tudom,mert lábzsákot nem kaptunk hozzá. Télen veszünk majd vmilyet.
2011. júl. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!