Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babóm (10 hós) 8 körül...

A babóm (10 hós) 8 körül szokott reggelizni (tápszert),10 körül gyümölcsöt, délben főzeléket kap. Ha kihagynám a tízórai gyümölcsöt, akkor délben többet enne?

Figyelt kérdés
2009. márc. 24. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! A tizórait semmi képpen se hagyd ki, én legalábbis igy gondolom. Nem hiszem hogy többet enne délbe. Meg szerintem elég nyügös lenne ha kihagyná a tizórait. De még biztos írnak páran és adnak tanácsokat! További jó babázást! Üdv.: Anikó
2009. márc. 24. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is 10 hónaposak vagyunk, ugyan így eszünk, mint Ti:)

Én sem hagynám ki a tízórait, nálunk is 10 -kor van gyümi, de mi "csak" 13 órakor ebédelünk.

Nekünk ez így bevált. Lehet, hogyha kicsit "csúszna" az ebédetek többet enne. Baba függő szerintem.

Boldog babázást:)

2009. márc. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne hagyd ki a tízórait, inkább told kicsit későbbre az ebédet, hátha úgy többet eszik, de ha így se akkor se baj, mert ennyi az igénye:)
2009. márc. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2009. márc. 24. 11:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia.Az én kisfiam már betöltötte az 1 évet,de mi kb.9-10 hónaposan elhagytuk a tizorait.Persze attól függ a mai napig,hogy reggelire mennyit eszik.Van,hogy 9 körül lemegyünk,és 11 kor érünk haza nem sir nem éhes.teát,vizet kap.Amugy nekem általába alszik délelőtt 1 keveset mivel korán kell nagyon,és valahogy igy elmaradt.
2009. márc. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én 8 hós kislányom csak egy hónapig kapott tízórait. 3 és 4 hós kora között. Azóta csak napi 4x eszik. Reggel 8-kor tápszer, délben főzelék husival, délután 4-kor gyümölcs, tejpép, túró, joghurt... stb. Este nyolckor fürdés után tápszer. Általában a tízórai idejét átalussza, úgyhogy nem is tudnék adni neki.
2009. márc. 24. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2009. márc. 24. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!