Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos tapszeres babám,...

Orchidea001 kérdése:

5 hónapos tapszeres babám, mar 1 hónapja eszik gyümölcsöt, fozelekeket. A tizorai mindig gyümölcs, ma nem fogadta el, fel óra múlva sem. Mi lehet az oka? 2 felet is próbáltam, inkább nem evett. Aztán adtam tapszert neki.

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 10:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy épp nem kívánta... Persze, bújkálhat is benne valami.. Lehetetlen megmondani, hogy egy 5 hónapos miért utasítja el az ételt néha. Viszont nem aggódnék, főleg, hogy a tápszert elfogadta... éhen halni nem fog :)
2011. márc. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1. vagyok... esetleg nem jön a foga? Akkor is sok baba elutasítja a szilárd ételt...
2011. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat lehet hogy jön a foga,Mindent töm a szájába. kicsit nyugtalan volt ma és ebédre sem kellett neki a fozelek! Két felet is próbáltam.. Persze éhen nem hal, mert megette a tapszert és ivott is, jó kedvű.
2011. márc. 11. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!