Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megérné megvenni ennyiért ezt...

Megérné megvenni ennyiért ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés

[link]


Falura kellene,2 lépcső van a házon,kombi autónk van.Augusztusi babának kellene.Kicsit drágállom,az új ára 56000 itt nálunk.


2011. jún. 20. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen kategóriában, újonnan is találsz ilyesmi árban!!

Szerintem is drága, bár még garis!

Én 49990ft-ért, találtam újonnan!

2011. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is drága.37ezer Ft-ért vettem újonan Rafpol kinget.Az is hasonló,mint amit kinéztél.
2011. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg megéri.
2011. jún. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szia! nekünk is ilyen van, 10 hónapja használjuk napi szinten, vigyázok rá, de azért a használat meglátszik rajta, főleg a kerekein, kicsit nyeglék lettek. Ha több gyerekre tervezed, inkább újat vegyél, 1 gyerkőcöt még sztem kiszolgál a használt, ahogy látom szép állapotban van. Kisfiam 10 hós, most veszünk neki sport kocsit. Egyébként ez a bergon sztem nagyon jó, mert bár nehéz (súlyra), de ennek ellenére könnyen irányítható, 2 lépcsőn felvihető. Ja és nagyon tágas, ezért is szerettem nagyon, az én fiam is augusztusi, télen bebugyolálva bőven elfért benne, a mai napig nagyokat durmol benne:-)
2011. jún. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy sok "hasonló" mélykocsi van,de szerintem azért ezek között is van sok különbség.Itt nálunk szinte mindenkinek bergon-a van 2-3 gyereket kiszolgál és rokoni körbe még megy tovább.Aki mégis ennél olcsóbb mélykocsit vagy más típust választ,nem tartja olyan strapabírónak.Láttam élőbe és így tényleg könnyű irányítani.Nem szeretnék fix kerekeset mert azt viszont nap mint nap látom az oviba is,hogy ráfekszenek a kocsikra,hogy kanyarodni tudjanak egyáltalán.Hát még gondolkodom....
2011. jún. 21. 06:49
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik.Hát a garancia már nem sokáig jó rá.

Én inkább újat vennék,ami pár ezerrel drágább.

Vettem én már a neten egy pár babakocsit s egy pár mellszívót is.

Mindnek baja lett előbb-utóbb.

2011. jún. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én lealkudnék belőle és megvennén,mert jónak tünik!
2011. jún. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
30.000-re le tudod alkudni. jó állapotúnak tűnik kép alapján. akkor venném meg, ha előtte személyesen meg tudok győződni róla, hogy tényleg jó lesz. mivel falun laktok, fontos a nagy kerék (esetleg göröngyös utak miatt) és mivel kombi az autótok, nem gond ha nagyobb. jót választottál.
2011. jún. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Itt azért nem igazán pár ezerrel drágább az új változata,hanem 23000-el pelenkázó táska nélkül is,és lehet,hogy a kerekein látszik,hogy használt,de máshol egyáltalán nem.Másik fajtákról meg amint írtam már,nem sok jót hallottam,itt felénk a bergont ajánlják sokan.Még nem licitálok rá,ha elkel így jártam,ha nem meg lehet,hogy lejjebb veszik az árát majd.Még megrágjuk apával mi legyen.
2011. jún. 21. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!