Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi jobb egy 8 honapos gyerekne...

Mi jobb egy 8 honapos gyereknek? Ha eves utan alszik, vagy ha ébredés utan eszik? Nálatok hogy van?

Figyelt kérdés
2011. jún. 20. 21:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk az működik, hogy evés után alvás. A kislányom ébredés után nem bír enni.
2011. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez egyéni, de még akkor is változó. Ha 11 órakor álmos, nem ebédeltetem, mert alvás előtt egyen. illetve azért nem kínzom még egy órát, hogy aztán nagy hiszti mellett beletömjek 3 falatot, mert olyan fáradt. De olyan is volt, hogy álmos volt, adtam neki valamit (nem ebédet)elaludt és mikor felébredt evett sokat.

Ahogy kijön. Én nem ragaszkodom merev napirendhez- és az időben történő evéshez sem.

2011. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nálunk alvás után eszik. de gondolom babafüggő...
2011. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

8 hónaposan a 10 órai után aludt, mikor felkelt ebédelt aztán az uzsi után aludt, illetve sokszor akkor még az uzsi tápi volt :)

már ha jól értettem a kérdést

2011. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

na nálunk ez annyira változó.

reggel 7kor felkel eszik-visszaalszik.

felkel-10kor eszik majd délben alszik-felkel13kor eszik

16kor megint eszik és most már ezután alszik, majd este lefekvés előtt is eszik tápit.

2011. jún. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bár még csak hét hónapos, de például reggel ébredés után szopizik, tízórai után alszik, ebédel, de csak egy óra múlva alszik, uzsonna körül nincs alvás, majd csak egy órával később. De amikor kisebb volt, akkor nálunk ébredés után volt kaja, neki így felelt meg.
2011. jún. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Orulok hogy nem csak az en kislanyom ilyen forditott, hogy eloszor alszik aztan eszik. 15 hos, es mindenhonnan azt hallom, hogy dehat eloszor kell ennie es utana aludnia. Ezt o alakitotta igy ki, en nem fogom osszezavarni szegenyt. Igy jol erzi magat, jo az etvagya, es ha nyugos az almossagtol amugy se tudna annyit enni.
2011. jún. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!