Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónapos kicsi manómmal mikor...

4hónapos kicsi manómmal mikor mehetünk illetve mikor vihetjük el Őt nagyobb bevásárlóközpontba?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt a plázát stb, mert eddig féltettem Őt a különféle fertőzésektől és hát járvány is volt aminek talán még nincs is annyira vége..
2009. márc. 24. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már nyugodtan. Én 2 hónaposan vittem már a tőlünk 70 km-re lévő Bp-re az ikeába és hasonló helyekre, de az igaz, hogy akkor nem volt járvány. Lehetőleg ne érjen hozzá a bevásárlókocsihoz, és egyéb koszos dolgokhoz és kész. Jó shoppingolást!
2009. márc. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Még ne vidd, ne a kora miatt hanem mert járvány van rengetegen köhögnek stb...várj míg jó idő lesz
2009. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
én már viszem 5. hóba van.de még nagyon picikéket is visznek
2009. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mi szoktuk vinni magunkkal a babánkat (3.5hó). Semmi baja. Mindig úgy csináljuk, hogy következő evésre hazaérjünk (max 3 óra).

Betegségeket elkaphat bármikor, akár az utcán, a postán, a közértben, nem kell ehhez plázába menni. Gondolom az apukája dolgozik, akár ő is lehet hordozó. Vagy a nagymama, nagypapa, testvér, stb...

Én ezért vagyok olyan "bátor" és viszem magammal mindenhova. Teljesen sajnos nem tudjuk megvédeni őket.

2009. márc. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok akkor talán hétvégén el is megyünk csavarogni egy kicsit! :)
2009. márc. 24. 13:54
 6/8 anonim ***** válasza:
én már 1 hósan vittem nagybevásárolni 40kmre a tescoba-átaludta
2009. márc. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb.2-3 hetesen voltunk vásárolni a pindúrral,semmi baja nem lett,de az is igaz,hogy akkor nem volt járvány(nov.vége)Bármikor bármit elkaphat,ne féltsd ennyire,mert nem fog kialakulni az immunrendszere.Ha anyatejes,akkor az ad védettséget is.Én meg vagyok fázva a gyereknek semmi baja,pedig a párom is meg volt.
2009. márc. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1 hós korában már mentünk mindenfelé,igaz,májusi baba.
2009. márc. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!