Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot/játékokat...

Milyen játékot/játékokat vegyek 8 hónapos fiamnak, amit azért még egy jó ideig ki tudunk majd használni?

Figyelt kérdés

Nem egy nagyot, hanem mondjuk több kisebbet szeretnék, 3000 ft körül.

Most nagyon szereti ami csörög,zörög, lehet tologatni, vagy vannak rajta mütyürkék, amiket tud macerálni.

De attól félek, hogy "bevásárolok" neki, aztán 2 hét múlva már nem fogja élvezni...sajna eddig anyagilag nem voltunk úgy, hogy minden hónapban ki tudtunk volna adni pár ezer ft-ot játékra...most tudnék venni néhányat, ezért meggondolom mit vegyek.Amúgy nem értem miért ilyen drágák a műanyag játékok:(


2011. jún. 22. 15:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 9 hónaposan fp-s golyópályát vettem a fiamnak. most 2 éves, de a mai napig imádja. Használtan olcsón is meg tudod venni.

2011. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amit az én lányom még mindig szeret és kb. 8-9 hónaposan kapta, az a montessori torony, igaz csak egymáshoz ütögeti, nem épít még. Ezen kívül az egymásba csúsztatható poharas játék amiből tornyot is lehet építeni, valamint egy képes könyv, amiben állatok vannak. Ezek kb. 800-900 Ft-ért megvehetők.
2011. jún. 22. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ezek jók, köszi!!!

várok még tippeket:)

2011. jún. 22. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!