Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS Anyosom nem hagy beken...

SOS Anyosom nem hagy beken hogy engedjem bele a 4 honapos kislanyomat a kerti medencejukbe, ami kutvizzel van feltoltve. Szerintetrek?

Figyelt kérdés
En nagyon nem akarom...
2011. jún. 22. 18:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
és mibajod van a kút vízzel! Ha meg nagyon nem akarod akkor mondd meg neki, hogy félsz hogy elkap a kislány valamit!
2011. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Te döntesz, a te gyereked. Mondjuk, ha nem issza meg a pici, akkor baja nem lesz tőle. A miénk is kútvízzel töltött, az én lányom kissé később, csupán 9-10 hónaposan fürdött benne, de csak azért, mert akkor lett nyár. Úszógumiban volt, nem csapkodtak a tesók, ő meg borzasztóan élvezte. Ja! figyeltem, hogy ne vegye a kezét a szájába...
2011. jún. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Tisztitják rendesen?nálunk a medence kutvizzel volt feltöltve,de kristálytiszta volt mert ment mindig a vízszűrő a mediben.meg vegyszereztük ami kellett bele.

de nem mindegy az se h a kut be van-e vizsgáltatva.ha iható a vize,akkor miért ne?

2011. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja! kb. 8 hós volt akkor a fiam.
2011. jún. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ez az hogy a kut nincs bevizsgalva, a szurot meg nem tettek bele a medencebe. Sot, klort sem meg semmit....
2011. jún. 22. 18:41
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
fiam(8hónapos) is kútból töltött medencében fürdik nagyiéknál,amibe nem tesznek se klórt,se szűrőt,semmit,mégse volt sose semmi baja.Enyire szerintem nem kell félteni,de te tudod,ha nem szeretnéd,akkor nem engeded és kész,megmondod anyósodnak.
2011. jún. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Ezert voltam ra kivancsi hogy mas mit csinal, hati azt mondjatok hogy nem lett belole baj akkor nem banom
2011. jún. 22. 18:51
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Baja akkor lehetne a kútvíztől, ha vagy túl közelről (talajvíz) jönne fel vagy a másik lehetőség, hogy nitrátos lenne. De még a nitrátos víz is csak akkor jelent veszélyt, ha sokat kap belőle a baba, mondjuk azzal itatják vagy azzal készül a tápszere. Ha tartjátok a vízben, kicsi az esély, hogy beleigyon :)
2011. jún. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
66%
Én valószínűleg nem engedném, de én tipikus paraanyu vagyok, szóval ne hallgass rám! Én a kisfiamnak csak a lábát fogom a medencénkbe belelógatni, legalábbis 6 hós koráig biztosan. Az is nagyon kellemes, egyébként meg minek forralgatom neki a vizet teához, tápszerhez akkor...
2011. jún. 22. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Nekem a dokinénink azt mondta, az idei nyarat még hagyjuk ki pancsi nélkül. Holnap lesz 3 hónapos a babánk, tehát még simán fürödhetne ezen a nyáron is pancsolóban, de nem ajánlja a doki. Még nagyon nem jó a hőháztartásuk. Ezért is van, hogy a napon gyorsan felhevülnek, a vízben meg gyorsan kihűlhetnek. Nem hiszem, hogy 4 hósan olyan nagyon igényli egy baba a medencézést.
2011. jún. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!