Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » "Nyuszi" motorból a 3as méret...

"Nyuszi" motorból a 3as méret a legkisebb? mikortól tudott menni vele a babád?

Figyelt kérdés

3as, 4es méretet látok több helyen, de (ahogy nekem logikus lenne) 1es-2est nem láttam még. talán mert nincs is?:)

kisfiam nagyon odavan,mindig lecsap a játszón a szabadon hagyott mocikra, de leginkább bütyköli őket. ha ráültetem kb 5mp és leszáll, nem tudja h mit kell vele csinálni, hiába probálom én rakosgatni a kis lábait,meg látja a nagyobbakat h h kell. 13hónapos


2011. jún. 23. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
10 hónaposan kapta a fiam a Nyuszi motort, 1 évesen már száguldott vele.
2011. jún. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én nyuszi motorból csak 1 félét láttam, azon semmi szám nem volt. 4 kerekű, nagyon alacsony.

A rendes motorokból van többféle méret.

Az én fiaim bébitaxin tanultak meg először közlekedni, utána jöttek a motorok, majd a biciklik.

A nagyobbik 12 hónaposan tanult meg vele menni, a kisebbik pedig 15 hónaposan, de eleinte ő is csak nézte a tesót, ráültettem de leszállt. Ezt naponta többször eljátszotta. Aztán amikor már egyedül rá tudott ülni,akkor nem szállt le egyből, hanem ügyeskedni kezdett és napról napra jobban ment neki. Most már száguld és az udvaron már motorral robog. 18 hónapos

2011. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!