Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a dm-es pelenka?...

Milyen a dm-es pelenka? Mekkora belőle a legkisebb méret?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 16. 06:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó. Nekünk csak a dm-es pelenka vállt be igazán. Bár mi a 4-9kg-osat próbáltuk először. De ha jól tudom, akkor van belőle újszülött méret is. Szerintem érdemes kipróbálni. De minden baba más, lehet, hogy nektek pont nem fog bevállni.
2009. ápr. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
van belőle newborn. nekünk nagyon bejött, a többiből kifolyt minden, ez nagyon jó.
2009. ápr. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is bejött a newborn.
2009. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk sajnos nem vált be, mert nem gumis a dereka és kifolyt belőle a pisi. Újszülöttnek legjobb a liberó, nekünk még a rossmanos és a tescós pelus vált be, de mi már 3-as méretet hordunk. Ha még pici a babád, érdemes többfélét kipróbálni.

Boldog babázásst kívánok!

2009. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nagyon bejött, szuperjó szerintem. Van belőle newborn 2-4 kg ig.
2009. ápr. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó a z1es newborn.A pisi mindegyikből kifolyhat,pláne a fiúknál a fütyije nem jól van benne.Amúgy a liberó jó még annak is gumis a dereka kisebbnek sztem a tescos is nagyon jó a lila csomagolású.nekem 9hónapos állandóan mozog már most már nem annyira jóa 3as tescos,mert merevebb kicsit mint a liberó,de eddig tökéletes volt az is.Nálunk a pampers nem jött be ,mert nem gumis a dereka.
2009. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most a 4-6 ot használjuk, 2-est, de a Huggires nagyon bevág neki a combjánál. A pampersben egyből megérzi a pisit, a liberó meg nagyon vastag pelenka.
2009. ápr. 16. 09:32
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem minden újszülöttnek legjobb a libero. Én például kimondottan utáltam a fiam újszülött korába is, és most is nagyon utálom. Ha csak az van a közeli boltba akkor inkább elmegyek a messzebbibe pelenkáért, de a Liberot semmi pénzért nem venném meg.
2009. ápr. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a kisfiam 4 hónapos kora óta használjuk a DM-es pelust. 6,5 hónapos, most már a 4-es méret kell neki. Kiprobáltam sokféle pelenkát. Nálunk a kaka folyt ki mindig a pelenkából. A Liero és a Db-es vált be, kettő közül az ára miatt az utóbbi mellett voksoltam, így már csak azt használjuk. Igaz hogy nem gumis a dereka, de nagyon magas.

2009. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!