Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon bukós babával babaúszás...

Nagyon bukós babával babaúszás? Szerintetek sincs értelme? Nem merem vinni, mert van hogy evés után 2-2,5 óra múlva is bukik.

Figyelt kérdés
2011. jún. 23. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt babaúszni a babám 4 hósan, tele is bukta a medencét.

Többször nem mentünk, de nem a bukás miatt.

Ha élvezi és ti is, akkor járjatok, a bukás nem gond szerintem. Van abban a vízben minden, egy kis bukás igazán nem számít.

2011. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D Köszi, jót mosolyogtam.

Igen félek attól, mi lesz ha belehány a medencébe.

2011. jún. 23. 14:51
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem vinném.

Első válaszolónak üzenem, én nem szívesen találkoznék abban a vízben, amiben a gyerek is van más gyerek gyomortartalmával... Bocsánat...

Tudom a pisit kivédeni nem lehet, na de azért pl. kakidarabok sem úszkálnak a vízben.

2011. jún. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

1.

Mi azért nem vittük többet a babánkat, mert minket eléggé zavart a sok szülő is a vízben... Mindenkiről minden ázott le a vízben (gondolok a sok szőrös hátú apukára...)

Na mindegy, igazán nem számított, hogy az én babám még oda is bukott.

Szerintem gusztustalan volt az egész babaúszás, más helyen remélem nem ilyen, mert ahol mi voltunk, az tényleg a botrány kategória...

2011. jún. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Úszómestertől hallottam hogy sokkal nehezebb a babaúszásra vitt gyerekeket később megtanítani a rendes úszásra. Ugyanis a babaúszás a búvárreflexre épül,és rossz szokást alakít ki,a későbbi rendes úszás elsajátítása ezért nehezebben megy. Én értelmetlen lubickolásnak tartom sok pénzért. Ráadásul az én babám bőre lehullott volna az után a víz után,mert azt se tudom mivel kenjem,olyan száraz így is.
2011. jún. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is nagyon bukós a kisfiunk, de meglepő módon soha nem bukott bele a vízbe. Amúgy én csak ajánlani tudom. A babák össze-vissza csapkodják örömükben a vizet, nem zavarja hajmosásnál őket a víz, eleve szokják a társaságot. Normális helyre kell vinni, ahol tiszta a víz. Szerintem azok a szülők, akik a saját babájukat beleviszik a vízbe, biztos, hogy tisztán mennek a medencébe. Mi kerek három hónapja járunk (7 és fél hónapos a kisfiunk), nagyon szeretjük. A bőrének sem lett semmi baja, nem kapott el semmit.
2011. jún. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is csak ajánlani tudom a babauszit. Nagyon élvezi a 8 hós babám. :) Csapkod össze-vissza, dalolászik... :) Lehet, hogy ott nem is fog bukni a babád. Ki kell próbálni. És az idő haladtával úgy is egyre kevesebbet fog bukni.

Uszi és uszi között is van különbség. Biztos van lepra hely is, de mi pl. egy családi ház aljában professzioálisan kialakított helyre járunk. Mivel nem klórral fertőtlenítenek, így nem is szárít.

Járnak oda 2-3 évesek is, de szerintem ők már úsznak is, szóval velük nem lesz gondja az úszómesternek. De meg is fogom kérdezni, mert kíváncsi vagyok.

2011. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Most új tápszert kapott, ami bevált, és szerencsére keveset bukik, szinte semmit. A hely megfelelő: Hajdúszoboszló, Aqua Palace. Biztos nem lepra hely :))))
2011. jún. 27. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!