Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan lehet egy másfél éves...

Hogyan lehet egy másfél éves kislánynál pisit fogni?

Figyelt kérdés
Lázas és kicsit szaga van a pelenkának :((. Ötig valahogy pisit kell fogni, mert megyünk orvoshoz, de kifog rajtunk. Már pelenka nélkül rohangál szegény, bilire ültettük, de mindig gyorsabb nálunk. Ötletek?

2011. nov. 1. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
vizeletgyűjtő zacsi a pelusba? Néhány forintért kapható a gyógyszertárban.
2011. nov. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tééényleg!! Talán meg nekem is van itthon, teljesen elfelejtkeztem róla!! Köszönöm!!!
2011. nov. 1. 10:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Vannak még más ötletek, mert bár találtam zacsit, utánaolvastam és állítólag lányoknál ez a zacskó egy szinte lehetetlen küldetés.
2011. nov. 1. 11:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra kell figyelni, hogy az egész punciját takarja a zacskó.
2011. nov. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én akkor használtam a zacsit amikor 2 hónapos volt a lányom. Elsőre telement kakival is, de a második zacsi már csak pisis lett. Nem olyan vészes a használata. Csak rá kell ragasztani a puncira úgy, hogy az egész vágás benne legyen a lyukban. Aztán már csak várni kell és gyakran nézegetni. :)
2011. nov. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ultesd bilire kozben itasd vizzel vagy csurgasd egyik talbol a masikba a vizet:)


en mikor kellett , akkor startbol a kis tegelyt tettem a pelusba ovatosan es a kezemben tartottam a lanyom, itattam vizzel kb 2 perc alatt tele pisilte a kis cuccot, viszont a levetele kicsit necces volt, feltem nehogy kiomoljon de sikerult :)

2011. nov. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is a bili a legjobb megoldás,próbáld valahogy rávenni. Én nányomnak is tettek olyan zacsit amikor 1 honapos volt,nagyon nehezen sikerül akkor is felfogni a pisit.
2011. nov. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Végre sikerült :)! Mi is a bilis megoldást választottuk, ott uzsonnázott, mondókáztunk..és valamennyi jött. Nem rengeteg, de szerintem elég lesz. Jaaaaj de örülök :)).
2011. nov. 1. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!