Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos a fiam, már fordul...

5hónapos a fiam, már fordul hasról hátra. De mostanában éjjel is, és állandóan fölkel rá. Valami praktika hogy ne ébredjen meg rá?

Figyelt kérdés
Csak hason képes elaludni.És ha átbillen,fölébred rá és elkezd játszani
2009. márc. 25. 07:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez megy 1 hónapja,nem tudom a megoldást már próbáltam kispárnával kitámasztani,nem jött be!
2009. márc. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hálózsákban próbáltad? Abban nem hinném hogy tud forogni és legalább nyugin alszik:)
2009. márc. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk az előző 2 válasz van összevonva: hálózsákban alszik és mind2 oldalon ki van támasztva kicsi párnákkal.

Az enyém mindig elmászott álmában az ágy sarkába:D

2009. márc. 25. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi meglátjuk mi válik be.annyira nagyon nem akarom korlátozni,de ez se jó,mert se ő se én nem pihenjük ki magunk.A halózsák azért nem lenne praktikus,mert 23fok van a szobájában és ő meglehetősen izzadós.
2009. márc. 25. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!