Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek ilyen autósülése?

Van valakinek ilyen autósülése?

Figyelt kérdés

Milyen? Szereti a baba? Tényleg nem izzad bele? Könnyű kezelni, bekötni, dönteni? Minden érdekel :)

[link]


2011. jún. 23. 22:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
De csak sima véleményeket is szívesen fogadok, akinek nem ilyen ülése van.
2011. jún. 23. 22:41
 2/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nekunk ilyen van csak mas szinben. Mondjuk ez mas arkategoria, en hasznaltan vettem es nagyon meg vagyunk elegedve vele. Vettem hozza nyari huzatot is, abba nem izzad bele a baba. De telen is azt hasznaljuk, hogy vedjuk az ulest. Szuper dolog az ov, "felugrik" mikor kikapcsolod, a fejresz is tobb magassagban allithato. Amit te linkeltel be nem ismerem, en sokaig nezelodtem mig a tobi mellett dontottem, ezert ajanlom ezt.

2011. jún. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekunk 2 hasonlo van, nem 1 marka, mindketto jo. A mai gyerekulesek kozott mar nem nagy a kulonbseg. A 30 fokos hosegben nincs az az ules, amibe ne izzadna be a gyerek hosszabb uton. A donthetoseg is egyszeru, ha egyszer megcsinalod, akkor utanna fel kezzel is megy. En arra is figyeltem, hogy csipogjon a csat, ha kibontjuk, igy hallom, ha a gyerek szokni probal.
2011. jún. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]


Mi ilyet vettünk a lányomnak, nagyon kényelmesnek tűnt neki is, könnyen beköthető, dönthető, nagyon szuper. Mielőtt még beraktuk volna az autóba takarítás közbe beleraktam a lányom,hogy gyorsabban haladjak, annyira tetszett neki, hogy alig lehetett belőle kivenni.

2011. jún. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekünk ez a márka van, csak 0-18-as változatban, és a kék farmeres anyagú (fiam van, gondolom neked kislányod:) )

Ez a fajta: (a kis képen a középső) [link]


Szóval én nagyon szeretem az ülést, nagyon masszív, stabilan be lehet kötni, meg se lehet mozdítani. Ezeknek a farmerosoknak jó a huzata, de megmondom őszintén, mikor a nagyikhoz megyünk igenis beleizzad a fiam. No de ez egy 230 km-es út, legalább 2,5 órával... Igazat adok annak a válaszolónak, aki szerint nyáron hosszú utazás során nincs az az ülés, amibe ne izzadna meg a gyerek. Ellenben, ha csak vásárolni, csavarogni megyünk, nem izzad egyáltalán.

Ha van kérdésed írj nyugodtan, ha tudok, szívesen segítek!

2011. jún. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves utolsó válaszoló! Ez az ülés ugye farmeros anyag. De rendes farmer anyaga van? Nem tudom elképzelni hogy milyen lehet. :( Én szolnoki vagyok és itt egyik bababolt sem árul ilyet így nem tudom élőben megnézni. De az már tuti hogy ezt veszem meg, mert nagyon szimpinek tűnik és jó a töréstesztje is. Csak szerettem volna megtapogatni :) és beleültetni kislányomat hogy hogy érzi magát benne.

Lánykám 8 hós és 9 kg, azért a 9-18 ig való ülést veszem. Remélem télen is belefér majd overallba. :)

2011. jún. 24. 17:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Utolsó vagyok!

Bocsánat, csak nem vettem észre, hogy kommenteltél még utánam...

Szóval tényleg igazi farmernak tűnik az anyaga, megpróbálok egy közeli képet linkelni, hátha jobban látod, hogy milyen az anyaga!

Hát ennél jobb képet most nem találtam, valamennyire látszik, hogy milyen anyagú:

[link]

2011. jún. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még talán ezen a képen is jól látszik:

[link]


Még annyit elfelejtettem írni, hogy amikor mentünk kipróbálni, ez meg egy espiro optima ülés volt "versenyben". Az espiroban elsírta magát a fiam, ebben meg huncutul mosolygott! :) Azóta is nagyon szereti, úgyhogy én nem bántam meg, hogy ezt vettük meg.

2011. jún. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most megnéztem utólag mindkét képet, kattins rájuk, hogy teljes méretben lásd őket, különben a kis képeken egyáltalán nem látszik rendesen az anyaguk...
2011. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Tényleg jónak tűnik! Most már 100% ezt vesszük meg :)

És nagyon szép kisfiad van! Igazi szép kisbaba :)) Látszik hogy szereti az ülést is :) Szép napot Nektek! Köszönöm a linket!

2011. jún. 26. 13:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!