Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szentkirályi bébiitalt kell...

Szentkirályi bébiitalt kell vízzel hígítanom vagy adhatom neki egy az egyben? 4 hónapos és először kapna ilyet.

Figyelt kérdés
2011. jún. 24. 08:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha először adod, akkor csak pár kanállal adj neki, tisztán.
2011. jún. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a helyedben higítanám,szoktatni kell és sztem nem jó ha hozzászokik a nagyon édes cuccokhoz.

Az én babáim nem isszák meg a Szentkirályis italokat,de nem bánom,mert cukrosak. Inkább mást veszek nekik. Ezt csak azért írtam,mert már mástól is halloattam,hogy nem itta a babája,kíváncsi vagyok a tied megissza-e?

2011. jún. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor milyet vegyek neki? Nem ragaszkodom hozzá, csak őszibarack italt szeretnék neki adni, mert szorulásos mostanság. Most kezdtük el kóstolni az őszibarack bébiételt, gondoltam nem baj ha issza is. Ne kelljen erőlködnie. Mert én úgy tudom, az elején hígítani szokták. És én sem akarom hogy cukros sz@rokat igyon. Meg a gyümilé nem oltja a szomjat sztem, csak a tea meg a víz. De megkóstoltatnám vele ezt is. Akkor mit vegyek?
2011. jún. 24. 14:17
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Amúgy az én lányom sem issza meg a Szentkirályi termékeket. Pedig vizeztem is, natúrban is kapta, de sehogy nem kellett. Csak a Hipp almalevet szereti, meg a Hipp alma-citromfű teát.
2011. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, ha már evett barackot, akkor próbálhatod a levet vizezve, úgy nem olyan édesek.
2011. jún. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én is Hippeseket veszek,meg a babylove italokat. Azokban egyikben sincs cukor. A gyümileveket, pl. almalé vagy most épp szőlő-körtelevet isznak mindig higítom,de van olyan is hogy édesköménytea almalével.Azt nem mindig higítom. A pirosgyümi-csipkebogyótea változatot is szeretik. (egyébként ezeket fél literes kiszerelésben árulják és az kerül kb. 300-350 forintba.
2011. jún. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hígítási arány? Fele-fele?
2011. jún. 24. 18:58
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nem vizeztem. Nem olyan sűrű. És így hatásosabb is.

Egyébként míg pici volt, a Kecskemétit vettem.

Most már Sió Prémiumot, de ezt vizezem, mert 50%-os, nagyon sűrű.

2011. jún. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%
Biztos vagy benne, hogy egy 4 hónapos gyereknek szüksége van azokra, amiket ez a lötty tartalmaz? Egyáltalán elolvastad az összetételét? Olyan nagy erőfeszítésbe tellene friss gyümölcsöt pépesíteni, és normális, nem előre csomagolt kajával hizlalni a gyereket?
2013. aug. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!