Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szentkirályi rózsaszin kupakos...

Szentkirályi rózsaszin kupakos vizet lehet picibabáknak? Az van ráirva hogy adható babáknak de konkrétan nem irja hogy babaviz és egy 1éves baba van rajta

Figyelt kérdés
az én picim 1hónapos
2011. júl. 5. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Kislányom is ezt itta, adjad neki nyugodtan.

Ha mégsem szeretnéd, egyszerűen vízforralóban reggel forralj egy adag vizet és azt add neki napközben.

2011. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen adható. Az első pár hónapban JANA vizet adtam, utána tértem át kb. 3-4 hónaposan a Szentkirályira.
2011. júl. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem adtam, mert nagyon sok benne a nátrium, Jana-t és Nestlé aquarell-t adtam, mert abban jóval kevesebb, és a sok nátrium megterheli a vesét.
2011. júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
én 6 hóig csak szoptattam, utána Szentkirályi vagy forralt víz.
2011. júl. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a Vivien vizet vesszük, ez babáknak van a Tescoban lehet kapni, 120 Ft/1,5L. Szerintem ez a legolcsóbb, amit venni lehet. Én nem szeretem forralgatni, mindig úszott valami a vízben.
2011. júl. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ami úszott az vízkő :)
2011. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, én is erre gondoltam, hogy vízkő, de én sem innám meg már így szívesen, hogy úszkál benne valami, próbáltam szűrni is, de egyszerűbb ha babavizet veszünk.
2011. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi először a Jana babavízzel próbálkoztunk, én praktikusabbnak tartottam, jobban tetszett a palack, de azt nem volt hajlandó a kislányom meginni magában, a Szentkirályit gond nélkül megissza, úgy issza, hogy majd' behorpad a homloka!!! :)
2012. júl. 29. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Langyos tej. Főleg este, attól elálmosodik. Ha meg viz, akkor sima csapviz. Mi ez a hülye babaviz baromság? Nem kell minden szar reklámnak, meg rémhirnek bedőlni. Nekem is van egy lányom, nem urizáltunk semmiben. Semmi baja.
2017. aug. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!