Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek szivacskanap...

Mi a véleményetek szivacskanapé, szivacsfotel gyermekbútorról? Szereti a gyerkőc? Meddig tudtátok használni?

Figyelt kérdés
Nem tudom, a kanapé vagy a fotel válna be jobban, a mostani ülőgarnitúráink magasak, egyedül nem tud felmászni és leülni rá, ezért szeretnék venni ilyet.
2011. jún. 24. 09:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát nem pont szivacs, de ez a hungarocell granulátumos fotelünk van. Nagyon-nagyon szereti. Gyúrja, gyömöszöli, játszik benne. Most, hogy így belegondolok, maga a fotel is egy játék számára. Én is szeretek benne ücsörögni miközben együtt játszunk. Praktikus, mert mint az ágynemű esetében, csak lehúzom a huzatot és mosom.
2011. jún. 24. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ilyesmit láttam a kikában, gondoltam rá, hogy megveszem, praktikusnak tűnik a gyerekeknek.

Ennek a huzatát lehet mosni, strapabíró? Ne haragudj, hogy én is kérdéseket teszek fel.

2011. jún. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok: az elfelejtettem, hogy mi azért döntöttünk a hungarocell granulátum mellett, mert tartottunk tőle, hogy a szivacs idővel összeáll. Nehezebb takarítani pl ha leönti kakaóval.
2011. jún. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hungarocellből hol szerezted be, Kedves Kérdező, sajna nincs tapasztalatom, nem tudom levehető-e a huzata.
2011. jún. 24. 09:46
 5/10 anonim ***** válasza:
Pesti vagyok az SAP rendezvénycsarnokban lévő karácsonyi vásáron. Oda szokott kitelepülni egy cég, aki ezekkel foglalkozik. Keress rájuk a neten. Nem sok van belőle. Azt hiszem 10 év a garancia rá, és ha szükséges töltőanyagot is biztosítanak.
2011. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Még mindig első: ha ügyes és kreatív vagy simán elkészítheted otthon is. De ha egy varrónőt megkérsz, hogy varrja meg a huzatot és veszel OBI, Baumax, Bauhauseban hungarocell golyót megtöltöd vele is jobban jársz, mert nem olcsó mulatság.

Nekünk is vannak olyan elemeink amiket már én varrattam hozzá.

2011. jún. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia Én rendeltem a gyártótól szivacsfotelt, nagyon jó ötlet volt, a kislányom imádja!!!
2011. júl. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

[link]


Egy ismerősnek ilyen van, nagyon szeretik :)

2011. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!!! :-)
2011. júl. 2. 23:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi a kikában vettünk Neki karácsonyra szivacsfotelt, akkor volt 14 hónapos. Imádja, most is beleül, napi használatban van. :)
2011. júl. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!