Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi okozhat lázat a babáknál?

Mi okozhat lázat a babáknál?

Figyelt kérdés
Kislányom belázasodott, reggelre 38,5 lett a láza.Nem náthás,a foga jön, de itt azt olvastam, az nem okozhat lázat, csak hőemelkedést. Nektek volt lázas a babátok, szemmellátható tünet nélkül? Mit állapított meg a doktor nála? Sajnos csak 2-re tudunk orvoshoz menni.
2009. márc. 25. 11:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen piros toroknal szokott elofordulni, sot, meg magasabb is lehet a laza. Nalunk legalabb is ez okozta a 38.5 fokot.
2009. márc. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg torokfájásra gyanakodok. Annyit eszik amennyit szokott? nem sír evés közben?
2009. márc. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 1 hónapja jártunk így.

Minden előzmény nélkül a délutáni alvásból lázasan kelt a kisfiam.Semmi tünete nem volt, csak a láz. Vasárnap volt, és csak hétfőn tudtam elvinni dokinoz. Mandulagyulát állapított meg a dokinéni.

A láza egyre feljebb ment, 40 fok fölé, így kórházban landoltunk. Sok kisgyerek került be magas lázzal. Valami járványféle lehetett.

Hűtőfürdőzz és lázcsill.kúpozz!

Majd írd meg, hogy mit mondott a doki!

2009. márc. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nátha, ami benne bújkál, fogzás, oltás, vagy akármilyen betegség, fertőzés.

de biztos valami.

szerintem náthás lesz. csillapítottad?

2009. márc. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Persze, csillapítottam a lázát, szerencsére lement mostanra 37,5-re. Most éppen szundizik. Kevesebbet eszik, de amit eszik azt úgy látom jóízűen fogyasztja. A kanalas ételeket egy kicsit mellőzi, de azért tegnap is megevett egy üveg főzit. Már nagyon ideges vagyok, hogy mit mond majd a doktornéni. Rettegek, nehogy valami komoly legyen, na meg a kórházba kerüléstől! Mindenkinek köszönöm a válaszát! Szép napot nektek.
2009. márc. 25. 12:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem múlt héten szerdán lett nagyon lázas a babám. 3 napig alig tudtuk levinni neki(39 fok), majd elmúlt a láz és tele lett piros kiütésekkel foltokkal. Pár nap múlva az is elmúlt. Van egy ilyen 3 napos láz nevű vírusfertőzés, eléggé ijesztő elsőre. Utána tudsz olvasni a neten...

2009. márc. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megérkeztünk a doktornénitől. Sajnos azt a vírust kaptuk el, amit az utolsó válaszoló írt.A torka szerencsére rendben, és a tüdeje is.
2009. márc. 25. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!