Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok zenés mesét/mesés...

Ajánlanátok zenés mesét/mesés klippet amit szeret a babátok?

Figyelt kérdés

10 hónaposom nem nagyon érdeklődik a tv/mesék iránt, de van néhány kis zenés mesés klip amiket imád. (pl Hupikék törpikék főcímdal)Gondoltam keresek neki még néhányat!

köszönöm!


2011. jún. 24. 15:48
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk a Neoton Family Tini dal a sztár. egyszer véletlen apa elindította a telóján és nagyon megtetszett neki, azóta erre rázza a pelust:-9
2011. jún. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nálunk napi 3x mennek a gyerekdalok, mondókák (Minimax).Pl:

http://www.youtube.com/watch?v=ksBM942G9zM

2011. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is gyerekdalok, mondókák, csicsi, gumimaci, vuk dala, ilyesmik
2011. jún. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nálunk mindenféle van. Vannak gyerekdalok is, meg oylanok is, amiket én meg apa szoktunk hallgatni. :D

Pl. 100 Folk Celsius, Kafkaz, Alma együttes, Csík zenekar meg még nagyon sok külföldi, főleg skandinávok (pl. Valravn, Gaate, Virelai).

2011. jún. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek, kipróbáljuk :)

jöhet még ha vannak tippek! :)

2011. jún. 24. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Quimby-most múlik pontosan

Az 5 hónapos fiam egyszerűen imádja!Ha meghallja,még ha rossz passzban is van,például nyügös,akkor abbahagyja,és eszeveszetten mosolyolyog!

Azt hozzáteszem,hogy terhesen rengeteget hallgattam vele,mert én is nagyon imádom!Biztos ez is számit!

2011. jún. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!