Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinálnék a babámnak gyerekszo...

Csinálnék a babámnak gyerekszobát, micimackos bordürt raknék a falra az ablakra üvegmatricát, hol tudok rendelni ilyeneket a neten? Hogyan kell felrakni a bordürt és a matricát, csináltatok már ilyet? Az üvegmatricát le lehet szedni nyom nélkül?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 12:39
 1/7 anonim ***** válasza:

a bordürt tapátaragasztóval tedd fel!

az üvegmatrica lejön simán az ablakról, nekünk is sok van fent!

írd be a www.google.com-ba amit keresel és hátha találsz rendelhetőt is!

2009. márc. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az RS-ben is vannak tapéták és bordűrök, lehet rendelni. Vagy bármilyen tapétaboltban találsz ilyeneket. A mi bordűrünk matricás, csak fel kellett ragasztani a falra.
2009. márc. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A google nem adott ki semmi jot,esetleg más ötlet vagy hol tudok ilyeneket venni micimackosat pécsi vagyok?!
2009. márc. 25. 13:03
 4/7 anonim ***** válasza:

szia

az én kisfiam szobája is tele van micimackókkal-ez az én mániám.a bordürt a baumaxban vettük-és ott vettünk szivacsos diszeket,meg akasztót is.a lámpát-éjszakai fényt azt hiszem a bauhaus-ban.függönyt sok helyen lehet.micimaciból nagy a választék.szőnyeget is lehet a diego-ban,bár azt mi már túlzásnak gondoltuk.de igy nagyon jól néz ki a szobája...

2009. márc. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
üvegmatrica is van a baumaxban?Mennyibe kerül a bordür és a matrica?
2009. márc. 25. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Üvegmatricát nézd meg a teszveszen meg a vaterán. rengeteg babaszoba dekoráció van. Bordűrt festékboltba nézd meg, ott elég olcsó. Neten 5ezer körül van a bordűr, nálünk a festékboltba 1500körül. nem mindegy szerintem. mondjuk ez borsod.
2009. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

szia

az üvegmatricára nem emlékszem.a bordür is húzós volt,mert kb duplája a hagyományosnak-én 3-4ezer körülire emlékszem -és kellett legalább 4db.tényleg jó ötlet a festékbolt.én pesten vagyok a vidéki árakat nem ismerem

2009. márc. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!