Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném a 7honapos fiam...

Szeretném a 7honapos fiam szobáját feldobni, keresek üvegmatricát amit a butorra üvegre ragaszthatok és nyom nélkül le lehet szedni késöbb. Hol tudok ilyent rendelni a netről? Esetleg mesefigurásat, micimacko és barátai?

Figyelt kérdés
Vaterán teszveszen nincs már pedig régebben láttam de most hogy akartam volna rendelni már nem találom.
2009. máj. 5. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az üvegmatrica nem jön le nyom nélkül, főleg ha sokáig van fent. Én a bútorokra világító csillagokat és báránykákat ragasztottam, olyat, amit a plafonra, falra szoktak. Ezt azzal a gyurmaszerű ragaccsal tettem fel, amit a csillagokhoz adtak. Így nyom nélkül lejön. Az eblakra üvegmatricákatt tettem, de nem közvetlenül az üvegre, hanem fóliára rajzoltam, ezt körülvágtam és cellux-szal tettem az ablakra. Így tudom sűrűn variálni. Pl télen hóember, mikulás, most virágok, pillangók vannak. És jövőre megint fel tudom tenni a mikulást, mert eltettem. Jó dekorálást!
2009. máj. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
www.wallies.hu igaz, nincsenek Micimackósak, de vannak tök jó, ari figurák, gyerekszobába valók.
2009. máj. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szia, én nyomtattam verdás autókat színesben Ae-es méretben, a lidl-ben vettünk egy laminálógépet (kb 5000.-ft) lelamináltam őket és celluxal ragasztottam fel a falra, bútorra. Bármikor leszedhető, ha megunja nyomtatok más figurákat.
2009. máj. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!