Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyek a legjobb gyerekcipők,...

Melyek a legjobb gyerekcipők, szandálok megfizethető áron?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak az oviba,benti cipőnek szeretnék venni egy jó szandált,ami tartja a bokáját,kényelmes.Milyet vegyek neki?
2011. jún. 25. 08:56
 1/3 anonim ***** válasza:
most voltunk pont nézni nem tudom milyen árra gondoltál,nekünk a hölgy a maus szandit javasolta nagyon fogja a bokát,és puha a sarok magas résznél is .azt hiszem 5000 körül volt igy most akciósan.de tényleg jol meg kell nézni mert egyik másiknak van olyan kemény talpa hogy iszonyu.
2011. jún. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi D.D.Step szandikat,cipőket veszünk kisfiamnak,5-6000 ft a szandál belőle.Bőr a belső és külső része is,tartja a bokát,puha a talpa,és jó a kialakítása is.Az oviba láttam még asso-t,is az is ilyesmi árba van,de én keménynek találtam a talpát.

[link]

Nekünk most ilyen van.

2011. jún. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Deichmannban Elefanten vagy Bobby Shoes márkájú cipők, szandik nagyon jók, megfizethető áron! A neten is megnézheted a D. honlapján.
2011. jún. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!