Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a legjobb boxer márka és...

Mi a legjobb boxer márka és hol lehet beszerezni? (ami megfizethető egy átlag ember számára)

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
calvin klein
2009. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

na calvin klein átlagembernek nem megfizethető

mondjuk plázákban h@m-ekben ilyen helyeken jó minőségűek vannak...meg szerintem a kinaisok is jók.

2009. aug. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Szerintem is a calvin klein az egyik legjobb boxer márka, csak ajánlani tudom. Nagyon kényelmes, minden alkalomhoz felvehető (sport, hétköznapi viselet, stb.) és jól is néz ki. Ha boltban veszed, akkor valóban drága, de interneten is megtalálod, ahol már nem is vészes az ára, ha csomagban veszed. Vaterát tudom ajánlani, szoktak lenni olyasmi akciók, hogy "6db=10000" meg ilyesmik.. Ezenkívül még a D&G-t tudom ajánlani, ami viszont nagyon drága.
2010. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!