Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Piros holyagos pottyok az a...

Piros holyagos pottyok az a pelenkakiutes?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
hát..ha hólyagos akkor akár bárányhimlő is lehet... csak a pelus területét érinti?
2009. márc. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A pelenka oldalan a gumirozott reszenel es most latom hogy a laba fejen meg az ujjain. Mashol nincs meg...

Jezusom himlos?

2009. márc. 25. 16:58
 3/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. sajnos ugy néz ki a dolog hogy himlő...az én 3.5 éves fiam is most van benne...Eltudod még ma vinni a gyerekorvoshoz??? mennyi idős? Ma csak éppen hogy tusold le,és semmiképpen ne fürdesd meleg vízben,és túl melegen se öltöztesd.A töröközéssel is vigyázz,én ugy féltettem a fiam selymes kis bőrét...Mindenképpen csörögj rá a dokitokra. Nekünk a fenistil cseppek és a mentolos lötyi amit ilyenkor adnak sokat segített,bár mondom 1 hete himlős 5 pöttyel:D Mi mázlisták vagyunk:D
2009. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem mondod h 5 pottyel is lehet himlos? 13 honapos kisfiu. Tegnap ejszaka volt 38.5 azota nem lazas es nem is vakarja. Ez lehetseges? Hivom a dokit. Kosuonom szepen a valaszt!
2009. márc. 25. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:
nálunk még láza se volt:D mondom mázlim van vele:D A dokink azt mondta hogy pöttyszámtól független a himlő. És ha erős az immunrendszere akkor nagyon enyhe lefolyású tud lenni:D mindenképpen írd meg hogy mit mondott a doki és hogy mi lett a "diagnózis" Remélem legalább olyan mázlisták lesztek mint mi:D Nagy kalappal:D
2009. márc. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szia, nem himlo. A foga csinalja a bajt be van gyulladva a szajnyalkahartya es mivel mindent a szajaba visz be vitt a szervezetebe egy kis virust ami magyarazza a pottyoket es a hig szekletet. Ecsetelnem kell a szajat meg kapott fenistil cseppet. Jobbulast nektek is, es koszonom a valaszodat!!!!
2009. márc. 26. 14:57
 7/7 anonim ***** válasza:
örülök hogy nem himlő:D a fenistil cseppeket mi is használjuk és sztem tök jó ,sokat segít... ismét egy szokatlan "betegség" amiből tapasztalatot meríthetünk:D
2009. márc. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!