Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékai vannak 19...

Milyen játékai vannak 19 honapos fiú babáknak? Mit kell venni nekik, amivel szivesen játszanak?

Figyelt kérdés
csak azért mert nem sok pénz jut játékokra sajna.szeretném tudni mi az alap,ami kell,felesleges hülyeségekre nem telik.tippeket várok
2011. jún. 25. 21:14
 1/4 anonim ***** válasza:

autó, autó, autó :D kismotor, dömper, kamionok, homokozó játékok, fakopáncsos játékok, főleg a maci öltöztető és rajztábla

azt hiszem ennyi a kedvenc és nélkülözhetetlen nálunk. talán még az autót leírom, nem lehet elégszer... ;D

2011. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kell? Semmit sem kell venni. Hihetetlenek a gyerekek,de a legegyszerűbb dologgal tudnak a legjobban eljátszani. Pl. egy fakanál vagy egy műanyag doboz jobban tudja a fiamat érdekelni, mint a legdrágább készségfejlesztő játék.

Mi nagyon sokat vagyunk kint a szabadban, ha kertes házban laktok inkább kinti játékokra költs. Mi majdnem egész nap kint vagyunk. Sok játéka van, de nem nagyon érdekli, mindig az ajtóhoz megy, és mutogat kifelé. Ha rossz idő van egész nap hisztizik.

Mesekönyvet azért vehetsz neki, amit nem tud széttépni. Ő viszonylag jól elvan még a zenélő játékokkal, a fakirakóval, van egy macija, amit nagyon szeret. De felesleges sokat költeni játékokra, mert a legdrágábbat is pár nap alatt megunják.

2011. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Bár az én fiam még csak 16 hónapos de azért elmondom, hogy rengeteg játékot örökölt a tesójától amik jó porfogók.

A napjait azzal tölti, hogy felmászik mindenre amire csak tud,ellopkodja a 8 éves nővére rajzcuccait,kipakolja a szekrényeket,megszerez magának üres üdítős üvegeket amikkel hosszú percekig elszórakozik, labdázik,szeret birkózni velem, bújócskázni, motorozni,homokozni,hintázni.Ma pl azzal szórakozott fél napot, hogy bemászott a ventillátor üres papírdobozába, majd ki, újra be és közben jó nagyokat kacarászott.

Nem érdemes drága ajándékokat venni (bár ezt a hibát én is elkövettem az első gyerekemnél)mikor annyi minden használható játékként, főleg ha ő maga csinál játékot egy számunkra akár kidobandó tárgyból.

2011. jún. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
kisfiam kedvenc játékai:labda minden mennyiségben,egy négykerekű motor,egy tűzoltóautó meg egy traktor lovacskával.a többit kifejleszti magának,én is mindent meg akartam venni neki,de teljesen felesleges.
2011. jún. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!