Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyes. Mikor van bejelentési...

Gyes. Mikor van bejelentési kötelezettségem?

Figyelt kérdés
Gyest kapok. Eddig nem volt munkám, de megbízási szerződéssel munkát vállalok. Itthonról, vagyis korlátlan időben tehetem. Ilyenkor is tartozom bejelentéssel vagy csak akkor, ha adott munkavégzés mellett már nem jár a gyes? Köszönöm!
2011. jún. 25. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem az államkincstár 3 hete küldött ez miatt papirt! Akkor is be kell jelentened ha otthon végezhető munkád van, de nem tudom hogy a munkaviszony bejelentés és a gyes megvonás akkor hogy van!?

Nagyot néztem amugy mert közölték ha nem küldöm vissza a papirt kézhezvételtől számitott 5 napon belül, megvonják a gyest és vissza is kell fizetnünk azt amit eddig kaptunk!!! Keményen veszik nagyon! Sztem hivd fel őket az a biztos!

2011. jún. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!