Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magyarországon milyen jellegü...

Magyarországon milyen jellegü engedély szükséges egy webáruház elinditásához, és milyen szervek felé van bejelentési kötelezettségem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt vállalkozónak vagy társas vállalkozás kell csomagküldő szolgálatra (ha van fizikai árukiszállítás), illetve az új szabályozás miatt úgy tudom, hogy a helyi jegyzőnél is be kell jelenteni (telephely).
2010. jan. 7. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és dohány árut nem adhatsz el így.
2010. jan. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Dohanyaru eladasrol nincs szo. Ezek meukodo aruhazak, de en uzemeltetem amerikabol, igy mas szabalyok vonatkoznak ra. Viszont szeretnem atadni a lanyomnak, mert sajnos meg 2 diplomaval is munkanelkuli, hog legalabb a TB-t es egyeb dolgokat fizetni tudja. Nem beszelve arrol hogy igy egeszsegbiztositasa sincsen, mert egyetem utan mar nem kapott allast. Es mivel 26 eves, lassan a csaladalapitason is gondolkodik, de igy meg a GYED-re sem jogosult....
2010. jan. 7. 17:07
 4/4 anonim válasza:

Így van, ahogy a fenti válaszoló leírta.

Valamint nem árt egy Adatvédelmi bejelentés sem...

nah ez a 2 az amit senki nem tesz meg

2010. jan. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!