Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogzási hasmenésről írnátok...

Fogzási hasmenésről írnátok nekem? Állag, szín, szag, mennyiség és napi darab, szóval minden érdekel.

Figyelt kérdés
Kislányomnak 13 napja van hasmenése. Voltunk orvosnál, akkor mondta, hogy jön 4 vagy 6 foga. Eddig napi 4-5 kaki volt. Most tegnap kibújt egyszerre 3 foga, tehát már a nagyján túl vagyunk. Legalábbis remélem. Tegnap is meg ma is csak 2 széklete volt, de ezek is hígak. Nem lázas, jó a kedve, jó az étvágya. De ettől függetlenül azért egy kicsit aggódom. Ha valami szervi baj lenne, akkor lázas lenne nem? Mondjuk a dokinéni megvizsgálta, amennyire egy háziorvos megtudja vizsgálni, és minden rendben van.
2009. márc. 25. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
mivel sok nyál termelődik ilyenkor teljesen normális, hogy lazább a széklete. Kend szorgosan krémmel, hogy ki ne csípje a popsiját! ha gond lenne jelezne a babád hidd el!
2009. márc. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A fenék kiütésen is túl vagyunk. Az is ma két napja. Előtte már véres-gennyes volt neki. Ahogy aláb hagyott a kaki mennyisége, úgy el is múltak a kiütések. Olyan, mintha nyálas lenne a széklete. Ez is normális?
2009. márc. 25. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

első vagyok! persze, azért "nyálas" mert nyál van benne :)

Nyugi, minden fogzásnál ez van, ne aggódj!

2009. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Az első két fogánál nem volt semmi tünet. Egyszer csak ott volt. Mondjuk akkor "csak" kettő jött egyszerre. Nem 4 vagy 6. Megnyugtattál
2009. márc. 25. 18:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Öt hónaposak vagyunk, és kibújt egy fogacskánk. Kb. 3 napja nekünk is nagyon híg székletünk van, de csak délben, és két óra körül. Nekem is azt mondta a doki, hogy a nyál miatt, van, ne rohanjak a falnak ijedtemben.

Állaga nagyon híg, szinte víz, sárgás, és vannak benne kajadarabok, hát szagra nem tudom neked behatárolni, de szerintem el tudod képzelni, mennyiségre pedig nem sok.

De ha négy vagy hat foga jön a picidnek, akkor még jó, hogy ennyivel megússzátok.

2009. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!