Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos kortól ehetnek a...

Hány hónapos kortól ehetnek a babák banánt és sárgabarackot?

Figyelt kérdés
2011. jún. 26. 14:46
 1/5 anonim ***** válasza:
sárgabarackot szerintem csak 8 hós kora körül, de én a banánt már adom neki egy ideje, most 6 hós és 1hetes. Arra figyelek, hogy a magot a belsejéből kiszedem kiskanállal v késsel (áll ez allergizál).
2011. jún. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Banánt én már 5 hónaposan adtam neki, lehet is.A bébiételeken, amikben banán van, az van írva, hogy 4 hónapos kortól.Szóval amikor már hozzátáplálsz, nyugodtan!Az első gyümölcsök között szerepelt, amiket adtam.Érdekes módon nem ízlett neki, semmilyen formában, nem tudom, miért.Se almával, se keksszel, se magában, se turmixként..Sárgabarackot pedig úgy tudom, 6 hónapos kortól lehet adni.
2011. jún. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposan banánnal kezdtük.Sárgabarackot csak mostanában(10)kapott,de csak azért,mert eddig nem lehetett kapni.
2011. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4-5 hónaposan adtam banánt, allergiás rá sajnos.. szóval először csak picit adj, ha nem elsz pöttyös tőle, vagy nem lesz piros a popsija, akkor adhatod
2011. jún. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok,köszönöm nektek a válaszokat.
2011. jún. 27. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!