Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik baba utazóágyat vegyük?

Melyik baba utazóágyat vegyük?

Figyelt kérdés

hello. 2 ágyikó tetszett meg nekünk, de nem tudjuk melyiket válasszuk. aki vett már valamelyikből vagy van jó ötlete lécci írjon. köszi!

1: [link]

2: [link]


2011. jún. 26. 21:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mind2 nagyon jó, de sztem a második jobb!
2011. jún. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mindenképpen az elsőt, mert az 20 kilóig jó!

Egyébként mindkettő nagyon szép :)

2011. jún. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk a második van... Megbántam. Egyszer felállítottuk, kicsit nehezen akadt be a két rövidebb vége. Aztán eltettük, most megint felállítottuk, és kb. 20 percig küzdött a férjem a két rövid oldallal, és izomból kellett rángatnia, hogy beakadjon.

Más baja nincs amúgy, de nekem ez is épp elég. :(

2011. jún. 27. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,

Én nagyon sokat dillemáztam, kerestem a legmebfelelőbb utazóágyat. Nem tudtam választani, szépet, jót, olcsót, praktikusat akartam. Olyat ami kétszintes.

Végül kaptunk kölcsön egy teljesen szimpla, egyszerű, hibátlan utazóágyat és ekkor jöttem rá, hogy a célnak tökéletesen megfelel, nem kell ennél többet tudnia. Tavaly nyaraláson használtuk, meg 2 alkalommal azóta hosszú hétvégén. Pelenkázni a franciaágyon pelenkáztam, szúnyoghálót kaptunk hozzá, de azt hiszem 1-2 ezerből az is meg van. Oldalt nem kell, hogy kibújjon, nem használjuk itthon, így csak alszik benne és reggel veszem is ki.

Ami nekünk van 6-8 ezerért már megkapható, nem kell 20 ezret költeni.

Nem tudom mire használnátok, de lehet, hogy másra is el tudnád költeni azt a sok pénzt.

Bocsi, hogy nem választottam a 2 ágy közül:)

2011. jún. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindkettő szép, de szerintem a pelenkázó részt nem sokáig tudod majd használni. Ha van rá lehetőséged, menj be egy bababoltba, nézd meg személyesen is, aztán dönts, nehogy úgy járt, mint én. Egyszer a netről rendeltem babakocsit, aztán mikor itthon közelebbről megnéztem, rájöttem, hogy mégsem azt kellett volna választani. Én az elsőt venném egyébként.
2011. jún. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!