Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma főzők elöszőr céklát a...

Ma főzők elöszőr céklát a babámnak. Hogyan készitsem el?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt készül el? És elöször magában kóstoltassam vagy krumplival? Apróra vágjam? Ti hogyan készittitek?Köszönöm.
2009. márc. 26. 08:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Apróra vágd mert nagyon nehezen fő meg, én krumplival turmixolom neki.
2009. márc. 26. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rögtön elsőre krumplival adjam neki? Burgonyát eddig bébiételben kapott .
2009. márc. 26. 08:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először mikor csináltam sokáig tarott, hogy puha legyen, mert egészbe főztem meg:)kezdő voltam:)

Apróra vágd, hogy hamar megpuhuljon. Én nem adtam magában, hanem krumlit tettem hozzá, majd mikor lehetett már husit is tettem bele.

Nagyon szereti a lányom:)

Boldog babázást:)

2009. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is először darabokra vágva főztem, teljesen elment a színe is, az íze is, mire meglett. Főzd egészben, mert így több vitamin és tápanyag marad benne. Meglátod a színén is. Megfőzöd, meghámozod, majd aprítod. Adhatod magára is, krumplival, almával stb. Először keveset adj, a többit lefagyaszthatod. Tök jó, az én babóm nagyon szereti.
2009. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket!!!
2009. márc. 26. 09:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is egészbe főzöm és utánna pucolom,apritom.Egyszerre többet főzök le és utánna adagokba lefagyasztom igy benne marad a vitamin.Kruplival,husival,almával keverem.
2009. márc. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én alufóliába tekerve sütöttem a sütőben és utána pedig leturmixoltam babavízzel. Így fagyasztottam le. A sütékor jobban megmaradnak a tápanyagok és vitaminok mint a főzéskor. Az íze pedig ugyan olyan finom. 11 hós kislány anyukája
2009. márc. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!!! Végül reszeltalmával "jött be" a fiamnak :DDD
2009. márc. 26. 12:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!