Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le 16...

Hogyan szoktassam le 16 hónapos fiamat a harapdálásról?

Figyelt kérdés
Midnekit megharap babákat, felnőtteket.
2011. jún. 27. 13:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Én nagyon sok mindent kipróbáltam, elmagyaráztam szépen, rászóltam mérgesen, rákiabáltam, "gondolkodóba" tettem pár percre a kiságyba...de semmi.Nem maradt más rácsaptam a szájára.Le is szokott róla.

17hós kislány anyukája

2011. jún. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Viccből csinálja, vagy mert frusztrált? Mert szerintem nem mindegy. Ha az előbbi, próbáld elterelni, megelőzni (ha tudod, hogy most a harapás jön, akkor bíztasd arra hogy simogassa meg az illetőt, s ha megteszi, dícsérd meg, ill kerüld a szituációkat amennyire lehet)

Ha mérges, vagy más a baja, akkor azt előbb ki kell deríteni. Az enyémre akkor jön rá a hoppáré, ha megijed, vagy vmi felbosszantja, illetve hullámokban rosszabb ha épp nem tudja kifejezni magát, aztán tanul vamit amitől könnyebb neki (még alig beszél, de már nagyon szeretne)

2011. jún. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. jún. 27. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!