Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig friss almát adjak a...

Mindig friss almát adjak a babának? Vagy ha marad háromnegyed, fél, azt hűtőbe eltéve másnap kínálhatom neki?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 14:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A maradékot azt vagy én vagy a párom általában megesszük, de ha úgy alakul, akkor egy szeletet levágok belőle és a többit megkapja.
2011. jún. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Levágod a megbarnult részeket, akkor simán friss az az alma. Én nem féltem ettől. De sokan lesznek itt, akik emiatt beolvasnak. De én az a fajta anya vagyok, aki azt mondja, hogy a gyereknek kis koszra is szüksége van, hogy kifejlődjön az immunrendszere. Szóval szerintem nem lesz tőle az égvilágon semmi baja.
2011. jún. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán kaphatja a kicsi! Levágod a megbarnult részt és kész. Az nem kosz, nem penész, nem romlott meg az alma, ez egy biológiai folyamat, ami levegő hatására alakul ki és egy nap alatt semmiféle káros elváltozás nem lesz a gyümölcsön tőle, kivéve, hogy furán néz ki, és szárazabb a széle.
2011. jún. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezen én is dilemmáztam.

Aztán felkockáztam és megfőztem, turmixoltam. Aventos pohárba töltöttem, be a hűtőbe. Így 1 db alma két kajálásra elég neki. Így nem olyan savas és nem kell minden nap reszelgetnem az almát.

2011. jún. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is Avent pohárba tettem el a hűtőbe, ha maradt meg reszelt alma. Másnap megette. Semmi baja nem volt az almának és a gyereknek se! :)
2011. jún. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést!!
2011. jún. 28. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!