Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3hos babamnak sotet zold...

3hos babamnak sotet zold budos a szeklete, miert?

Figyelt kérdés
Sajnos csak tapszeres baba de eddig inkabb sargas szeklete volt es minden nap hirtelen sotet zold szeklete let es mar csak minden masodik harmadik nap van neki semmit nem valtoztattunk!!
2011. jún. 27. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Van hogy tápszer váltja ki, de ha nyákos, nyúlós akkor menjetek a dokihoz mert az nem a tápszer hanem más tünete! Főleg, hogy írtad nagyon büdös!
2011. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt, azt mondta a védőnő meg a doktornéni is hogy a táptól, meg hogy alakul az emésztése.... szóval nem tulajdonítottak neki jelentőséget, azt mondták ha nagyon híg vagy nyálkás akkor van gond
2011. jún. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Az én babám is 3 hónapos és tegnap neki is zöld volt a széklete. Egy ideje neki is 2 naponta van kaki, pedig előtte naponta volt. Ma volt egy pici még de az is zöld volt. Holnap megyünk oltásra és megkérdezem a dokit, mert engem is nagyon érdekelne mitől van. Ha gondolod megírom mit mondott. Azt megkérdezhetem, hogy milyen tápszert eszik a babád?
2011. jún. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milupat eszik eddig nem volt gond vele.
2011. jún. 27. 18:07
 5/7 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. Mi is azt esszük a milumil ha start optimat
2011. jún. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! A tegnapi utolsó válaszoló vagyok! Voltunk dokinál oltáson és említettem a székletet neki és azt mondta hogy a tápszer okozhat ilyet és hogy ritkult is miatta. Szerinte amíg a súlya megfelelően alakul és nem betegségre utal az állaga addig nem kell váltanunk. Minden jót!
2011. jún. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolso!


Koszonom szepen az infot en Angliaban elek es az itteni vedononk azt mondta,hogy az etetesek kozott adjak neki vizet meg ,hogy tul van etetve a babo.Nem tudom ket es fel harom orankent eszik 150ml.

2011. jún. 29. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!