Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fogzás okozza a hasmenést,...

Ha fogzás okozza a hasmenést, azt honnan tudhatom? 15 hós babámnak ma négyszer volt széklete, és elég híg.

Figyelt kérdés
Fogzik, az biztos, de nem vagyok benne biztos, hogy attól van. Pár napja már elég laza a kaki, de napi 2-3nál nem volt több.sárga színű és olyan savanykás szaga van. semmi más baja nincs, lehet azért, hogy valami vírust szedett össze?
2011. júl. 23. 19:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Ráadásul nagyon kicsípte a popóját, ilyen eddig nem volt jellemző, most meg lángol szegénynek.
2011. júl. 23. 19:48
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha vírus lenne, láza is lenne. Nálunk is sok kakis pelus volt a fogzáskor és időnként meglehetősen híg is volt. Ha nincs láza és a hangulata is jó, én nem aggódnék.

Én mindig megmostam a popsiját vízzel, kaki után és éjszakára kentem csak be Neogranormonnal, vagy ha annyira nem volt piros, csak kicsit, akkor hintőporoztam csak. 2 napnál tovább nem volt csúnya a popsija, piros volt, de nem durván.

2011. júl. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!