Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszeres mamik! Hogy mentek...

Tápszeres mamik! Hogy mentek el otthonról hosszabb időre, mint két óra?

Figyelt kérdés
Pl. Margitsziget? A tápi 2 órán át jó, ha minden igaz, hogy készítetek újat? Forralt víz, stb?
2011. jún. 29. 12:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan én nem vagyok tápszeres anyuka, de tudom a választ. Egy pet palackban viszel forró vizet (alufóliába betakarva vagy termoszban), egy másik edénykében pedig a tápszert. Ha eljött az etetésidő, összekutyulod a cumisüvegbe. Ha pedig mégis kihűlt a víz, akkor bármelyik étterem/kifőzde/büfében meg tudod melegíttetni.
2011. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Á, szuper, akkor van megoldás.. Hogy hogy nem jutott eszembe..? Köszönöm!
2011. jún. 29. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Forró vizet töltök a cumisüvegbe, a pelenkázó táskában pont kihűl addigra, amire kell. Egy külön pohárkában viszem a kimért tápszert. Van nálunk ilyen esetekre plusz víz, vagy babavíz.

Ha kell, bárhol össze tudom kavarni.

2011. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Termoszban vittem forró vízet+hideg babavízet és eéjött az evés idő összekevertem.
2011. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Cumisüvegbe forralt víz,betekered alufóliába,külön viszed a tápszert és ha eljött az evés ideje csak össze kell kutyulni! :)
2011. jún. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Tápszer kimérve a cumisüvegbe, forralt víz termoszba, amikor kell ráöntöd a vizet és jó étvágyat a babának! :-)
2011. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
mi is 2 félét használtunk, vagy a cumisüvegbe vittem a vizet és aventos tárolóba a kimért tápit. vagy palackba a kimért vizet és a cumisüvegbe tettem a tápit. csak itt vigyázni kell, hogy teljesen száraz legyen az üveg. ilyen melegben meg nem kell forró vizet csomagolni, jó a kinti hőmérsékletű is :)
2011. jún. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi vettünk a Müllerben volt a legolcsóbb tápszertartó dobozt, 3 rekeszes, szóval akár 3 adag port is el tudsz csomagolni. Én babavizet veszek és elrakom az üres cumisüvegeket. Mondhatni bárhol meg lehet melegíteni, bár az én babám hidegen is szívesen megitta mindig is.
2011. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Termoszban felforralt víz+kihűtött víz vagy babavíz+bébiételes üvegben a tápszer kimérve, majd amikor eljön az etetés ideje, akkor a tápszert beletöltöd a cumisüvegbe, majd rá a vizet és összekavarod, a baba már ihatja is. Én mindig így csináltam, ha el kellett menjünk.

16 hónapos kislány anyukája

2011. jún. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó tippek! Köszi mindenkinek.
2011. jún. 29. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!