Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csecsemő lábán szemölcsre...

Csecsemő lábán szemölcsre lehet vérehulló fecskefüvet használni?

Figyelt kérdés
Még orvos egyelőre nem látta, de azt gondoljuk, hogy szemölcs van a kisfiunk lábán, aki 8 hónapos. Járunk babaúszásra, sajnos lehet, hogy ott szedte össze. A vérehulló fecskefüvet használhatjuk ecsetelőként a lábára?
2011. jún. 29. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
gyógynövény, gondolom igen. de előtte mutasd meg dokinak, hogy biztos az-e
2011. jún. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se "kezeld" amíg doki nem látta,(hiába gyógynövény)túl pici még a fiad.
2011. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg szemölcs, akkor igen, de előbb meg kéne állapítani bőrgyógyásznak. de lehet, hogy le is szedi, ha elviszitek. jobban is jártok, hidd el, így hetekig kéne kezelni.
2011. júl. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mindenképp lássa orvos, mert a Baba percekben hallottam hogy a szemölcs fertőző. Ezért ha kijön a babán el kell vinni orvoshoz, majd az lekezeli, vagy leszedi. Én magamtól biztos nem kennék rá semmi sem.
2011. júl. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
Vidd orvoshoz. Amúgy az én lányomnak is volt, megvettem én is, de semmit nem használt. A Scholl szemölcsre való terméke vált be végül, azzal szépen lejött pár nap alatt. Persze nagyon kellett vigyázni, hogy egészséges bőrre ne kerüljön.
2011. júl. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltunk azóta orvosnál: azt mondta, hogy tényleg szemölcs, és igen, vírus okozza, de olyan pici, hogy egyelőre várjunk, talán magától elmúlik, de kipróbálhatjuk a vérehulló fecskefüvet is. Köszönöm ezt Scholl-félét, lehet hogy azt próbáljuk ki. Köszönöm a válaszokat!
2011. júl. 14. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!