Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan mossam a fogát?

Hogyan mossam a fogát?

Figyelt kérdés
19 hónapos,16 foga van.Nem hagyja megmosni a fogát.Vagy ráharap a kefére,vagy ki sem nyitja a száját.Már mindent bevetettem,mossa az enyémet,mossuk együtt,adtam másik fogkefét,elmagyaráztam neki,miért kell fogat mosni,fogja ő,én mozgatom,de ezt sem hagyja.Attól félek,ha erőszakoskodok,akkor nem fog szeretni fogat mosni.Ő pedig nem dörzsöli,csak rágcsálja.
2011. jún. 29. 19:42
 1/1 anonim ***** válasza:

hát nekem sem hagyta és csak picit forgatja a szájában, én erőszakkal is megmostam neki egy párszor, akkor sírt, de most mit csináljak?? Fogat mosni kell. Most már tudja, hogy megmosom neki és eltátja picit a száját, akkor 2 mp. alatt súrolom, aztán megint picit eltátja, megint 2 mp-ig hagyja.

Felül nem mindíg sikerül, de alul igen.


Hát türelemjáték....

2011. jún. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!