Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a jó szájpenész ellen? A...

Mi a jó szájpenész ellen? A rózsaolaj nem jött be. ami recept nélül kapható?

Figyelt kérdés
2009. márc. 27. 06:57
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
Canesten csepp vagy folyadék. az rá van irva hogy nyh. nem alkalmazható de 3 nap és viszlát penész! gyerekorvosok szokták ajánlani persze nem mindenkinek.
2009. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
[link] Esetleg ezt olvasd el, itt homeopátiás szereket ajánlanak szájpenészre, esetleg kipróbálhatod.
2009. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Borax glicerin tuti elviszi egy-két nap alatt.
2009. márc. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Rózsamézet akartál írni? Az a glycerin borax. Nekünk segített, bár erősebben kell dörzsölni a szájában a gézt, mivel elég makacs. Ha csak finoman próbálod, nem fog lejönni. Ha ez nem válik be, akkor a doki tud valami ecsetelőt felírni, annak nem tudom a nevét.
2009. márc. 27. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a rózsaolajat felváltva használtam kamillával,és így elmúlt.Igaz,hogy majdnem egy hónap alatt!Jó erősen kell dörzsölni4
2009. márc. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi Pyoctanin (lila) ecsetelőt kaptunk a dokitól, receptre kapható.Nagyon sokoldalóan használható, még a pelenkakiütésre is jó.Nekünk bevált.

2009. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sokoldalúan*
2009. márc. 27. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekünk jó volt a rózsaméz, de kaptunk valami port nem tudom már a nevét de azt receptre adták! A melledet is minden szopi előtt után át kell törölni a rózsamézzel és a baba száját is! És , ha cumizik azt is minden nap fertőtleníteni!
2009. márc. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!