Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig kell vigyázni a baba...

Meddig kell vigyázni a baba fejére hogy ne nyomódjon meg és szép formája legyen ne lapos legyen? Mikortol keményedik megannyira a csontja hogy szép maradjon? Nekem most 2hós, nyomódhat még? Eldeformálódhat?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 14:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Én ilyet még nemis hallottam. :O
2011. jún. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódd túl az egészet! Láttál laposfejű embert? Szóval nyugi!
2011. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kutacs a kisbaba kb.:18 hónapos koriág záródik be, addig vigyázni kell nehogy elfeküdje a fejét.
2011. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy vannak lapos fejű emberek!
2011. jún. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Vazz, ez hülyeség. Legfeljebb a füle deformálódhat... (De sztm az is "kiegyenlítődik")
2011. jún. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2011. jún. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg van ilyen. Az egyik ismerősöm fiának volt lapos a feje az egyik oldalon, 1 éves korában is olyan volt neki, de a dokinőjük a státuszon azt mondta, h nem kell aggódni, vissza rendeződik elvileg, ha meg nem akkor ennyi szépséghiba neki is kell:)

2 hósan még igen, deformálódhat ha jól tudom

2011. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A lányom 4 hónapos, 2 hete szólt a gyerekorvos, hogy "Véletlenül nem a bal oldalán alszik a gyerek?". Mondtam, hogy de, erre közölte, hogy látszik, mert laposabb a feje.

Mondta, hogy támasszam ki a másik oldalra is néha. 4 hónapos babát??? Hogyan? Arra fordul, amerre ő akar. De valószínűleg meghallotta a kislányom is, mert azóta felváltva alszik mindkét oldalán. :)

2011. jún. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Tényleg van ilyen! Szerintem addig, míg nem záródik a kutacs.

Én nagyon figyelek rá!

2011. jún. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Sajnos van ilyen,nekem a szüleim nem figyeltek erre és lapos is lett:( Amíg a kutacsa be nem nő,addig deformálódhat. A babámnak ferde fejtartása volt,és lapos lett,remélem még helyre jön,még nyitott a kutacsa. Viszont a gyógytornász ajánlott koraszülött párnát,azt használjuk,hogy tovább ne romoljon a helyzet.
2011. dec. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!