Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 39+2 napos vagyok, ma egész...

39+2 napos vagyok, ma egész nap kb.3-4 percenként keményedik a hasam-méhem. Szerintetek mikor lesz ebből baba?

Figyelt kérdés
Másodki gyermekünk lesz, az elsőt túlhordással indították, így nincs tapasztalatom. Csak azt furcsállom, hogy fájásom nincs, csak ez a furcsa, állandóan visszaérő keményedés. Kérlek, írjon, akinek van tapasztalata...
2011. jún. 5. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Jósolni nem tudok, de szerintem ezek alatt a keményedések alatt is tágulsz, és ha beindulnak a rendes fájások, akkor könnyebb dolgod lesz, ill. rövid időn belül baba lesz. (Magyarul én azt tippelem, hogy nem fogsz sokáig vajúdni.)

Könnyű, szép szülést kívánok, azért majd írd meg, ha már meglesz a bébi, hogy hogyan alakultak a dolgok.

2011. jún. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A keményedés önmagában még nem jelent semmit.

Lehet,hogy holnap szülsz de lehet hogy egy hét múlva.

Nekem szülés előtt egy héttel is volt ilyen,aztán abbamaradt,majd rá pár napra már rendes fájásokkal indult a szülés.

Könnyű szülést kívánok!

2011. jún. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon kedvesek vagytok!
2011. jún. 6. 08:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia, nekem penteken volt egy olyan hogy fel oraig megallas nelkul fajt derekamban, mensis gorcs, vegul meg 15 percesekbe ment at, ejjel. Mar azt hittem elkezdodott a szules ejszaka csak abbamaradt mintha elvagtak volna. Volt mar olyan is hogy kemenyedtem egyfolytaba de meg mindig egyben vagyok, tehat ez nem tul sokat jelent. Keszulodik ki de en sem tudom mikor lessz szules belole. Nekem is masodik baba, elsonel vizem folyt el es utana jottek a fajasok de nem volt ilyen hogy kemenyedtem volna. Pentek ota alig mozog a baba es nagyon picinek erzem a hasam, mintha menne ossze.. Most hogy vagy?
2011. jún. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
MA voltam dokinál, szerencsére ezen keményedések szépen nyitják, meg puhítják a méhszájamat, de semmi egyéb... Úgyhogy igazatok van, alapvetően semmit nem jelent... De hamarosan... :-) Mindannyiótoknak szép szülésélményt kívánok, s még egyszer köszi, hogy írtatok!
2011. jún. 6. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy mar ma, lehet, hogy 3 nap mulva inditassal. Sajat pelda. :-)

Elso gyerek kerek 39 hetsen erkezett, semmi jel, csak elfolyt a magzatviz, nulla fajas, zart mehszaj. 2 oraval kesobb tomor 2-3 perces fajasok, 3 oraval ra mar kint volt a gyerek.


Masodik gyerekkel tomtem magamba a magneziumot, mert allandoan kemenyedett a hasam. 38 hetesen hagyhattam abba. Ra ket napra egesz nap kemenyedett a hasam ugy, mint neked, de nem fajas volt, csak kemenyedes, gondoltam, hogy a magnezium hianya miatt van, nem foglalkoztam vele. Este a ferjem beimadkozott a korhazba, nem mert nekivagni az ejszakanak. Kozoltek, hogy a gep eros fajast mutat mikozben en kemenyedest erzek csak es a mehszaj vegig 3 ujjnyira nyitva volt. A vizsgalat utan egyszeruen leallt minden. Haza is kertem magam, mert nem ugyelt a dokim, beszeltem vele, mondta, hogyha nem szulok ejszaka, akkor reggel talalkozunk.

Reggel mentem, mehszaj nem nyilt tovabb, fajas nulla, se kemenyedes. Nem akartam inditast, varni akartam meg egy kicsit, igy kaptam 2 es fel napot arra, hogy folytassam a spontan szulest. Nem jott ossze, nem indult be ismet, igy a doki inditotta be, burkot repesztett es masfel ora mulva mar megszuletett a babank.

Hasonlo gyorsat neked is!

2011. jún. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Meg mindig egyben vagy? 39+5km.
2011. jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!