Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bulgáriában (ha járt ott...

Bulgáriában (ha járt ott valaki) milyen bébikajákat lehet venni? Babaviz, pelus? Árak?

Figyelt kérdés
2011. jún. 30. 19:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Pelenka, bébiétel ott is van, azért Bulgária nem a világ vége és ugye EU-s ország, tehát nagy valószínűséggel ott is kaphatók a nagy gyártók termékei (Nestlé, Hipp, Pampers, Libero). A babavíz igazán nálunk lett "divat", külföldön nem igen ismerik. Viszont Bulgáriában is kaphatók ásványvizek, azok között találsz megfelelőt, ha megnézed az összetételüket.
2011. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babavíz is van. Kaják közül én Hipp-el, Nestle-vel találkoztam. Minden van, és ha nem nyaralóövezetben veszed még olcsóbb is. Utóbbiban persze mindehol drágább minden. A babavízre úgy emlékszem 5-7 leva körül volt egy 1,5 literes Hipp. Bébikaják is 5 leva körül voltak.
2011. júl. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Azt gondoltam hogy vannak ott is, csak arra voltam kiváncsi hogy milyenek és milyen az áruk.

És főleg a vizre hogy a tápszert majd mivel készithetem el neki. Mert pár üveggel viszek de hát 12 napra valót nem tudok becsomagolni. Ti hogy oldottátok meg ha még megkérdezhetem?

2011. júl. 1. 14:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Utolsó vagyok. Mi vittünk egy utazó vízforralót és a sima ásványvizet forraltuk neki :) Sőt, volt hogy néha nem is forraltuk. Melegíteni is jó, viszel tálkát és melegvízzel lehet kaját melegíteni.

2011. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, valahogy én is igy gondoltam ki. :-)
2011. júl. 4. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!